Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tüm sponsorlara;

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Tüm sponsorlara;

En tepedeki sponsordan en alt sıradakine kadar (Network mantığıyla) verilmiş olan tahmini Asset ve Xin değerleri hep abartılı çıktı. Bunlar, haklı olarak hepimizi yıldırdı. Artık, söylenenlere inanmaz olduk.

Tüm sponsorlar ( tabii ki ben de dahil) daima “Asset çok değerlidir, aman sahip olun” dedik ve altımızdakilere Asset satın aldırdık.

(50’nin üzerinde yatırımcının bulunduğu bir grubun sponsoruyum. Kendim de dahil, bütün üst liderlerimize, sponsorlarımıza duyarlı olmaları ve sponsoru olduğu insanlara karşı sorumluluklarını yerine getirmeleri gerektiğini hatırlatmak istiyorum.)

Asset, yatırım yapmış olduğumuz ve coini ( Xin) değer kazanması için yırtındığımız Infınıty Economics’in hisse senedi gibidir. Eğer, IE’nin gerçek yatırımcıları bu hisselerin çoğunluğuna sahip olmazsa, IE yönetiminin kötü niyetli başkalarının insiyatifine ve yönetimine geçme riski daima olacaktır. Eğer, uzun vadeli düşünüyorsak, önümüzdeki yıllarda çok değerleneceğine inandığımız Infınıty Economics’in ortaklık hisseleri olan Assetleri satın almalı ve değer kazanmasına katkıda bulunmalıyız.

Şimdi, en üstteki sponsordan en alttakine kadar bir çağrıda bulunmak istiyorum.
    Lütfen sorumluluklarınızı hatırlayın ve gruplarınızdaki arkadaşlarınıza çağrıda bulunarak “ellerindeki Xin’leri Asset’e çevirmelerini” tavsiye edin.

Bunu yaparsak çok kısa bir sürede Asset değerleri tavan yapacaktır. İşlem hacmi çok düşük olduğundan, birkaç milyon Xin’lik alım yeterli olacaktır.

“İnfinity Economics hisselerinin değer kazanması, İnfinity Economics ve Xin’in değer kazanması” demek olduğunu hatırlatarak, bu mesajımın içeriğini tüm Infınıty Economics gruplarında paylaşmanızı rica ediyorum.

ÖNEMLİ NOT: Geçtiğimiz günlerde bu grupta da bahsedildiği gibi, şerefsizin biri elindeki Assetleri satarak Aset değerlerini 16 Xin’lere kadar düşürdü. Yaklaşık bir haftadır da ortalarda görünmüyor. Sanırım amacına ulaştı. Şu anda Asset fiyatları çok düştüğünden, tam da alım zamanıdır.

ersin ozkan daha dun forumdaki yazilar silinmis bu turklere yapilan ayiptir deyip butun ekibimi cekiyorum diyen sen degilmiydin simdide dalga gecer gibi hala asset alin diyorsun ne ayaksin anlamadim

Comment

1- Mesajları kontrol edersen göreceksin. "Bütün ekibimi çekiyorum" diyen ben değildim.
      2- Türkiye grubundaki mesajların silinmesine gelince, Türk üyeleri gruptan atmadılar. Küfürlerle, hakaretlerle dolu, İnfinity Economics'i karalayan mesajların silinmesi ne kadar doğru yanlış, orası tartışılır.
      3- Yazı üslubundan da belli ki, o mesajların silinmesine neden olanlardan birisisin. Farklı milletlerden yüz binin üzerinde üyenin olduğu bir platformda, senin gibilerin, gayri medeni, adap kurallarına aykırı, bol küfürlü paylaşımları yüzünden,Türklerin adını da karaladığınızı hatırlatmak isterim.

Bu mesajıma da hakaretlerle dolu bir cevap yazacağını bildiğim halde, "belki birileri ders alır da, yazı üslubunu değiştirir" diye yazdım, gene de .

Comment

• Kade
        Kade commented
        Editing a comment
        buy all the assets you can with your XIN

Ersin bey Asset satmak şerefsizlik mi oluyor? O zaman elindeki Xin’i Assete çevirmek de kahpeliktir. Nasıl sövmesin bu millet? Emekli ikramiyesini yatıran var, karı koca 50 şer bin TL kredi çekip basan var, iş kuracakken vazgeçip kandırılıp ekmek teknesinin parasını basan var, elde ne var? Koskocaman bir hiç.. Siz milleti dolandırın, millet size alkış tutsun öyle mi? Hâlâ utanmadan yatırım tavsiyesi yapıyorsunuz. Asıl edepsiz âdapsız gayrı nedeni sizsiniz. Türklerin adını da siz karalıyorsunuz, Türkler birbirini kazıklıyor diyorlar forumlarda, burada diğer gruplarda küfür yok mu bir inceleyin. Türkler doğruyu söylediği için yorumlar silindi, eminim silinmesinde sizin ve üst sponsorunuzun katkısı vardır. Xin 0.7 cent ve siz halen utanmadan Lejyonerlik yapıyorsunuz. Temmuzda 2 dolar diye basbas bağıran sizdiniz. Bu vebalin altından asla kalkamayacaksınız.

Comment

Adam Türklere laf söylemiş edepsiz adapsız gayrı medeni demiş, küfür ediyorlar demiş ama, Asseti satana şerefsiz demiş. Bravo Ersin bey

Comment

Hepsine sırayla cevap vereyim.
          1- Ben "asset satan şerefsizdir" demedim. Şerefsiz dediğim kişi, özellikle elindeki bütün assetleri satarak fiyatları düşürdü. Yaklaşık 1 ay boyunca, fiyatların yükselmesini de özellikle engelledi. Bu arada, satmak zorunda kalan kişilerin Assetlerini de ucuzdan aldı. Bu adamın Xin adresini bile tespit ettiler. Ama bir şey yapılamadı tabii. Büyük bir ihtimalle çalıntı Assetler olduğu söyleniyor. Özellikle yatırımcıların elindeki Assetlerin fiyatını düşürerek, ucuzdan ellerindeki yatırımlarını iç etmek nedir sizce? Bence şerefsiz sıfatı bile çok hafif kaldı.
          2-Tatava'nın dediği gibi, ben bu işin üst sponsoru falan değilim. Ama, güzel bir yatırım yaptığıma gönülden inanıyorum. Verilen sözler, tarihler hep ötelendi. Biraz sabretmekten başka yapacak bir şey yok. Ben de bu işe kredi çekerek yatırım yaptım. O bahsettiğin, varını yoğunu yatıranlardan biri de benim. Yatırım tavsiyesi de yapmıyorum. Elinizdeki Xinleri Assete çevirin diyorum. Dolandırılmışsa yatırımcılar, ben de dolandırıldım. Benim senden farkım ne? Kaldı ki, herkese ödemiş olduğu xinler teslim edildi. Şu anda da borsalarda işlem görüyor. Bunun neresi dolandırıcılık? Dolandırıcılığın anlamını lügattan oku bari.
          3-Hepinizden daha milliyetçiyim. Mert, delikanlı adam, karşı karşıya olmadığı adama küfür etmez. Biz Türkler de mert bir millettiz. Bir Türk, bir laf diyecekse, adamın yüzüne söyler. İnternetten ona buna küfretmek delikanlılık değildir. Ben Türklere laf etmedim. Böyle davranan Türkleri eleştirdim. Çünkü, Almanı, İngilizi "Ahmet ile mehmet birbirine küfrediyor" demez. "Türkler birbirine küfrediyor" der. Ama, hangi milletten olursa olsun, bu tür platformlarda, insanların medeni olması, adap kurallarına riayet etmesi gerekir.
          4-Ben kimseye hayal satmadım. Abartılı tahminlerde bulunarak insanları kandırmadım. Eğer, olumlu veya olumsuz bir haber, bir gelişme varsa, bu platformda ve diğer gruplarda, kaynağını göstererek paylaştım. İnsanları bilgilendirmek amacıyla, yaptığımın doğru olduğuna inanıyorum. Ama,ne hikmetse, Forum'da Türkçe paylaştığım her haberden, her paylaşımdan sonra, bir sürü olumsuz tepkiyle, küfürle karşılaştım.
          Bundan sonra, forumda her hangi bir şey paylaşmayacağım. Bundan sonra yazılanlara da yanıt vermeyeceğim.

Comment

• Magnificent Süleyman
            Editing a comment
            Ben de bir aralar senin gibiydim ve sonra anladım hiçbir şey yaramıyor bizimkilere adamın biri çıktı bakın dedi şunları yapın yıldıray dündardı 120den satın 90 a alım emri koyun dedi. kimse bu adamı dinlemedi ve dedikleri harfiyen çıktı fırsatları vardı teptiler belki yatırdıkları parayı çıkaracaklardı dinlemediler işin özü şu ne yaparsan yap kimse kimsenin akılını beğenmez zihniyeti hep hakim olacak canını sıkma Ersin özkan

• Kade
            Kade commented
            Editing a comment
            I appreciate the work you have done around assets I think someone needs to explain the value of the INFINITYDAO Shares and you have been doing a great job. The reality is if assets increase then you have more XIN then you have more BTC or USD whatever you want. At some point we will receive income based on the amount of assets you have and that will push the asset value up high. Good luck to all and I hope to see more adopters of the platform so that income increases!!!

Ben sadece insanları bilgilendirmek için, kaynağını göstererek bir şeyler paylaştım. Netwokçular gibi "şöyle olacak, xin uçacak" gibi boş hayaller paylaşmadım hiçbir zaman. Neyse, buna rağmen olumsuz tepki gösterenlere de çok kızamıyorum zira hep kaybetmişler. Sağlık olsun. Bundan böyle bir şey paylaşmayacağım zaten.
          Destek mesajın için teşekkürler

Comment

Ben sizin kadar araştırmacı değilim ne yazık ki, paylaşımlarınızı takip ediyorum gayet faydalı bilgiler.
            olumsuz eleştirilere verdiğiniz tepkiden daha fazla olumlu tarafından da bakabilirseniz diğer takipçikere, paylaşımlarınıza devam ediniz lütfen. Bu bir destek mesajı değil, taleptir. Teşekkürler. ersinozkan3416

Comment

boyle bir coin olabilirmi ne reklam var ne baska bisey ara sira internet sitesinde sacma sapan paylasimlar yapiyor yok bize gozatin oda 2 3 ayda bir hacim yukseliyor fiyat hep dusuyor kendi adima hacimlerinde suni oldugunu dusunuyorum hala ortada bitbay disinda adam akilli bir borsa yok bitbay denen borsada turkiyedeki sistemkoin borsasindan daha az hacim yapiyor bide boyle bu isin sonu nereye varacak gorecegiz onumuzdeki gunlerde 10 satoshiye fiyat duserse kimse sasirmasin

Comment

Working...
              X