Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem z has lami dostępu i kontami do portfelu XINA!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Problem z has lami dostępu i kontami do portfelu XINA!

Witam,
    mam następujący problem. Otóż na początku grudnia przelałem kupione z giełdy xiny na oficjalny portfel xina i było wszystko ok. Dnia następnego na mój portfel logowałem się i było też ok - xiny były. Hasło dostępu do portfela mam zapisane na kartce - na kompie zapisane nie było. Mój numer konta, to: XIN-B4LY-P23M-HUQA-27LW2
    Od tygodnia mam następujący problem.

Po wpisaniu prawidłowego hasła składającego się z kilku słów loguje mnie za każdym razem na to samo konto, ale ono nie jest moje! Poza tym odkryłem, że wystarczy zmienić jedną literkę w dowolnym słowie z hasła i już jesteśmy logowani na inne konto. Tak nie powinno być, bo łatwo o wykradzenie naszych XINÓW! Kombinacja słów powinna być bardzo od siebie rożna tak, by myląc jedną literę nie zalogować się na inne konto!

Na facebooku XIN POLSKA doradzono mi tutaj o tym napisać, więc piszę. Powiedziano mi, że musiałem po spisaniu na kartkę słów coś przekręcić i dlatego loguje mnie na inne konto. Tylko dlaczego logując się kilka razy na to samo hasło zaraz po przelewie xinow na portfel logowało mnie do mojego portfela, a teraz nie ?

PROSZĘ O POMOC!

Musisz popełniać błąd: albo teraz albo wcześniej. Nie ma innej możliwości.
    Sprobuj zapisac haslo w WORD i wklejać go do otwarcia portfela oraz korygować go w WORD az do skutku, az dostaniesz się na swoje konto. Jeśli trafisz w końcu, zapisz je, wydrukuj albo pozostaw w WORD jeśli masz mało XIN (wtedy nie warto bawic się w szyfrowanie pliku).

Comment

Pamietaj ze spacje na początku i na końcu to tez znaki....

Comment

Na Twoim koncie jest 19,408.745 XIN.
        Wiec nic Ci nie zginelo chyba... )

Comment

Witajcie, czy wykonywaliście przelew XIN z infinitycoin.exchange na inną giełdę? W polu "withdrawal request" pojawia się komunikat, że wymagany jest "Your withdrawal public key". Gdzie można znaleźć ten public key?

Comment

Working...
        X