Announcement

Collapse
No announcement yet.

OSC Wallet + Backend API ÇEVRİMİÇİ !!!! (TR.Tercümesi)

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• OSC Wallet + Backend API ÇEVRİMİÇİ !!!! (TR.Tercümesi)

OSC Wallet + Backend API ÇEVRİMİÇİ !!!! (TR.Tercümesi)

Sevgili Topluluk,

Bir sonraki amacımıza sonunda ulaşmış bulunuyoruz; Backend API ve OSC Wallet
    artık ÇEVRİMİÇİ.
    OSC Wallet:

Burada bulunan herkes artık duyarlı olmalıdır, çünkü bu BİLGİ güvenliğinizle
    ilgilidir.
    Bugün itibariyle OSC Wallet çevrimiçidir. Peki bu ne anlama gelmektedir?
    Bu konuda bilgisi olan herkes artık kendine ait bir Wallet / Masaüstü Wallet’,
    kurabilmektedir, yani bizim Wallet dışarıya taşınmakta veya teklif edilmektedir ve
    yabancı masaüstlerinde kurulmaktadır. Dikkat edilmesi gereken husus, ORG-
    sayfamızda olduğu gibi dışarıda da aynı gözüken ve bizim Wallet’imize teklif eden
    herhangi biri, güvenilmez olabilmektedir. Bu kişi, örneğin, kötü niyetli yazılımları
    arka planda çalıştırabilmektedir. Bu yazılımlar ile şifreni kopyalama ve senin için
    çok değerli olan XIN’leri ve paylaşımlarını çalma fırsatını yakalamaktadır. Sonuç
    olarak tekrar giriş yaptığında Wallet hesabın boş olacak, özetle hiçbir şeyin
    kalmayacaktır.

Bu yüzden bizim/benim TAVSİYEM(iz), eğer arkasında kimin bulunduğunu
    bilmiyorsan, elini yabancı Wallet’lere sürmemektir. Wallet’lerinizi sadece bizim
    orijinal ORG-Sayfamızdan oluşturmanız, doğru yolda olmanızı sağlayacaktır...
    Daha nice Infinity Economics ve XIN başarılarına.

Not: Tekrar duygularınız kabarmadan önce, sadece orada boşaltacağınız bir kum
    torbasını düşünün.

Comment

Haber harika teşekkür

Comment

güzel bir haber adım adım hedefimize yaklaşıyoruz. emekleriniz için tşkler Dersimli

Comment

En son yayınlanan api ve kaynak kodlarından sonra eksik pek belgemiz kalmadı sanırım

Comment

Infinity coin is listed on the first crypto currency exchange!!!

www.InfinityCoin.exchange

You can sell Infinity coin for BTC and USD. And you can also buy Infinity coin with BTC and USD.
            We will add Russian, German and Turkish in two weeks.

Comment

Working...
          X