Announcement

Collapse
No announcement yet.

white paper türkçe linki

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • white paper türkçe linki

  Arkadaşlar dağınık tüm bilgileri toparlayabileceğiniz, daha önceden herşeyin tüm şeffaflığıyla bildirildiği white paper Türkçe linkini sizlerle paylaşıyorum. Lütfen her bölümünü dikkatlice okuyunuz.
  Aylar önceden herşeyin açıklandığı ve devasa projemizin detaylarının herşeyiyle anlatıldığı, hepimiz için projemizi yeniden tanıma imkanı bulacağımız, tazeleneceğimiz bir link.

  http://www.cryptocoin20.com/whitepaper/tr/l_about.html

  Bizi huzursuz eden şeyin projeye olan güvensizliğimizin değil bilgilendirme ve zamanlama esnasında oluşan sapmalar olduğu gerçeğidir. Burada açıklama yapan tüm liderlerin daha dikkatli olmasını hatta gerçekleşmemiş olan şeylere ön bilgi vermek yerine gerçekten tamamlanmış olan gelişmelerin duyurulduğu yüzde yüz doğru bilgilerle donatılmış bir ağ oluşturmasını öneriyorum.

  Doğru zamanda doğru projenin içinde olduğumuzu zaman şüphesiz ispatlayacaktır. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki bu projemizin exchangeler de işlem görmeye başlamasından çok daha önemli bir vizyonu var. Exchangeler de işlem görmesi böyle devasa bir proje için sonuçlanmış bir başarı değil sadece ve sadece ufacık bir adımdır. Nice coinler piyasa da işlem görmekte ama bunları başarılı bir proje olarak nitelendirememekteyiz. Lütfen aradaki farkı iyi idrak edelim, projemize el birliğiyle sahip çıkalım... Tüm topluluğumuza iyi haftasonları dilerim.

 • #2
  teşekkürler nfnty

  Comment

  Working...
  X