Announcement

Collapse
No announcement yet.

ORG Websayfamız için çözüm Bulundu!! (Türkce Tercümesi)

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• ORG Websayfamız için çözüm Bulundu!! (Türkce Tercümesi)

Sevgili Komite Üyelerimiz

ORG Websayfamız için çözüm Bulundu. Çözümü bulduk ve bir an önce Org Websayfamız için çalışmalara başlıyoruz. Mike 'ın Desteği ile ortadan bir engeli daha kaldırabildik.
    Bundan sonra nasıl devam edeceğine dair.

Beyin Fırtınası.
    Elde mevcut olan...

Detaylar ve Ayrıntılar.
    Sayfayı nasıl kuracağımıza dair. Içerik olarak neler Olması gerekiyor...

Zaman Planı
    Ilk önce yukarıda belirtdigimiz noktalar neticelendikten itibaren bir zaman planı sunulacaktır.

Ben buradaki bilgileri vs. Temize çekeceğim. Ve buradan sizlere gelişmeleri aktaracağım.
    Biraz zaman aşamasına uğramış olsak da duygularınızı(kızgınlıgınızı) buradan lütfen bizlere yada Süper Moderatörlerimize yansıtmayın.
    Bunun yerine bir kum torbasını tercih edin.
    Bu anlamda Ful Hızlı bir şekilde Infinity Economics imizi ve Xin imizi Ileriye doğru Yürümesini sağlayalım.

Teşekkür ederim Dersimli emeğinize sağlık herşey daha iyi olacak zamanla eminim

Comment

• Dersimli
      Dersimli commented
      Editing a comment
      Rica ederim Hersey cok güzel olacak.

• dedan
      dedan commented
      Editing a comment
      Kesinlikle

Çok güzel bir haber.

Comment

• Dersimli
      Dersimli commented
      Editing a comment
      Hayirlisi gelecek bizi bekliyor :-)

Oylama açılmış ama almanca onun için oy kullanacak mıyız?

Comment

İyi ki mike var adam hem OSC nin GITHUP ve BICBUKET e yüklenmesinde aktif rol aldı şimdi de web sitesinin hazırlanmasında aktif rol alıyor. Teşekkürler mike

Comment

• dedan
      dedan commented
      Editing a comment
      Seni böyle görmek güzel adalak

• adalak97
      adalak97 commented
      Editing a comment
      dedan Gelişmeler güzel olursa ben hep böyle olurum. Ben sabrı 6-7 aydır tükettim artık sabır yok. İcraat istiyorum işte böyle...

• Magnificent Süleyman
      Editing a comment
      GREAT WORK mike Wolle update2go !

teknik bilgilere ihtiyacımız var arkadaşlar şimdi backenapilerin ve çevrim içi cüzdanları tam araştırmalı öğrenmeli ve borsa için ne gerekli ve eksik neler kaldı öğrenmeliyiz

Comment

yorumlamak isteyen

Bu, IE'nin dünyayı fethetmek için yavaş yavaş ancak güvenli bir şekilde gerekli adımları attığı anlamına geliyor.

XIN Arka
      Planı / Hizmet API'sı XIN arka uç API'sı, XIN ardışıkları ile HTTP veya HTTPS isteklerini kullanarak farklı portlarda veri, istemci veya peerxplorer gibi ön uçlar tarafından kullanılan getirmek için etkileşim sağlar. Çoğu HTTP isteği GET veya POST yöntemlerini kullanabilir, ancak bazı API çağrıları güvenlik nedenleriyle yalnızca POST yöntemini kabul eder. Yanıtlar JSON nesneleri olarak döndürülür. Bu, yeni hizmetler, özellikler ve entegrasyonlar oluşturmak için XIN kullanan geliştiriciler için tasarlanmış bir API'dir. Geliştirme için testnet'in kullanılması önerilir. Kullanıcılar ve geliştiriciler "servis / arka uç ademi merkeziyetçiliğini" geliştirmek için kendi arka uçlarını çalıştırmakta serbesttirler. Bu API dokümanı yalnızca son nokta alma / getirme içeriyor. Lütfen ek yönetici uç noktaları için yaklaşan kaynak kodu sürümüne göz atın. Bir haber sunucusu, bir musluk servisi ve bir alıntı sunucusu gibi daha fazla arka plan / hizmet aktif gelişme aşamasındadır. Bizi izlemeye devam edin.

Comment

• Magnificent Süleyman
        Editing a comment
        dedan bunu bizim beraber kurduğumuz foruma atabilir misin?Bilgi bütünlüğü olsun.Güzel bir bilgi de elime ulaştı aynı topicte toplayalım bunları.
    Working...
    X