Announcement

Collapse
No announcement yet.

Api Web Sitesi White Paper

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Api Web Sitesi White Paper

Son Dakika!
    Api moderatörün paylaştığı bilgiye göre Temmuz sonuna kadar halledilecekmiş
    Bu süre zarfında web sitesi yapılacak. Siteyi yapacak kimse yok o yüzden yardım istenmektedir.
    White Paper bu süre zarfında aktif edilecek.
    Bizim Blockchain i bitcoin yazılımcıları yapmıştır söyleminin yalan olduğu ortaya çıktı. Nasıl mı?
    -Borsaların belge/doküman talep ettiğini bilmiyorduk demezlerdi.
    -Web sitesi için süre 1 aydan fazla. Ben multimedya hazirsa 3 günde yaparım siteyi. Web sitesiz bu işin olmayacağını bilirlerdi.
    -White Paper açıklık ve şeffaflık için şart bunu bilirlerdi.
    Buradan çıkan sonuç bizim bizim yazılımı bitcoincilerin yazmadığı veya onların yazmaya başlayıp sonra Dev Team a devredildiği anlaşılıyor(DevTeam)

Adalak bunlar hikaye bancor 2 gün önce ICO dü yamamlanfi bir hafta sonra Borsaya gircez die bilgi verildi çoğu vakıf coinler öyle bunlar zaman kazanmak para kazanmak icin ugrasiyorlar vego icin waatler verip zaman kazanmaya uğraşıolar

Comment

Yazdıkların tam anlaşılmıyor ama bir oyalama bezdirme taktiği uygulandığını biliyor ve yazıyorum zaten. WGC ye girmeyin diye de yazdım daha önce. İleride şunu söyleyecekler. WGC'ye girseydiniz böyle olmayacaktı diye yine bizi suçlayacaklar. Onlar NM geliri peşinde coin umurlarında değil olsa burda forumda olurlardı. Ama onlar Türkiye turunda. Sakalım yok ki...

Comment

Bir başka bilgi oylama bile bir oyalama taktiğiydi. Bir coinin borsa süreci öncesi oylamaya ihtiyacı yoktur. Borsa sürecinden sonra kullanılabilir.
        Last edited by adalak97; 15-06-2017, 23:27.

Comment

Yani dünya da eşi görülmemiş bir blockchain teknolojisiyle geliyoruz diyen ekibin bir web sitesi bile kuracak insanı yok öyle mi? Benim anladığım şu ki altyazısı= biz size çaktırmadan, usul usul sizi dolandırdık, siz buna ayana kadar biraz da b proje wgc dan dolandırıcaz, usul usul kaybolacaz.
          Yani artık saatler kaldı diyenler şimdi web tasarımcısı arıyosa bize de uyanıp balığa gitmek düşüyoor. Cümleten geçmiş olsun.

Comment

• adalak97
            adalak97 commented
            Editing a comment
            men Siteyi yapmak isterlerse 1 haftada biter. Burada niyet önemli bizim ki 2 aya ancak biter. 1 ayı tasarımcı bulmakla geçer hem yetişmeyecek olursa tekrar ertelerler onlar için sorun yok.

• dedan
            dedan commented
            Editing a comment
            tüm ülke forumları bernie adlı bir süper moderatörün dedikleri için çalkalanıyo dikkat ettiğseniz diğer yöneticilerden ve moderatörlerden bir açıklama yok hepsi sessiz bence bu iş netleşecektir bernie yanlış bişeyler yaptı bence

• adalak97
            adalak97 commented
            Editing a comment
            dedan Yanıldığımı düşünmüyorum 21 Haziran son tarihtir yol haritasına göre ama tekrar söylüyorum Api yetişmez ve whitepaper ve web sitesi olmadan olmaz bu işler. Kişisel görüşümdür. Bakalım görelim.

Herkese geçmiş olsun

Comment

evet bencede şuan burda sadce bernienin kişisel görüşlerini tartışıyoruz tüm forum dediği bir şeyi ciddiye aldı

Comment

Selam herkese biraz beklemeliyiz 2 - 3 güne bence kesin net bilgi paylaşımı gelcektir sükunetimizi korumaliyiz olumsuz paylasimlardam sakinmaliyiz bu gibi teknik teferruatli işlerde ufak tefek aksaklik olur.

Comment

• adalak97
                adalak97 commented
                Editing a comment
                6 ay ufak tefek bir zaman dilimi değildir aksaklıklarda ha keza öyle

Arkadaşlar gerekli açıklama bir iki gün içinde gelecektir

Comment

• nfnty
                nfnty commented
                Editing a comment
                Bu yorumu neye dayanarak yaptınız?

Pazartesi Kostarika da toplantı var bu konular orda konuşulacak

Comment

• men
                men commented
                Editing a comment
                insalh hayırlı sonuclar cıkar