Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bilgi var mi

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Bilgi var mi

bu hafta bülten yayaınlanmıcak ayda bir denilmişti . nerdeyiz neler oluyor haberiniz var mı ? çigdem hanım girmemiz yakınmıs gibi yazılar paylaşıyor. herhangi bilginiz var mı neler oluyor

Bu hafta sonu ya da önümüzdeki haftanın başında vakıftan gelen haber bülteni yayımlanacak.

Comment

Ali erginAli ergin ıfdan gelen haber yayınlanacakta arkadaşlar başka bir problemimiz var bakın yayınlamasıyla kaldırılması bir olan haber linki
      https://web.archive.org/web/20170612...osting-company buda devamında gelen haber başlıkları http://forum.infinity-economics.org/...ogin-server-ip şimdi bu olumsuz bir hava yaratıyor update2go tarafından silindi bu ilk haber başlık neden siliniyor hani biz merkezsiz bir yapıydık nerde kaldı merkeziyetsiz olmamız silmek yerine neden altına inkar eden mantıklı bir açıklama yapılmıyor @muhteşem süleyman adalak97 @erkekler Ali ergin Dersimli
      Last edited by dedan; 12-06-2017, 13:12.

Comment

• dedan
        dedan commented
        Editing a comment
        bir alaka kuramadım söylediğinle bu forum 28000 kurucu ve kurucu olamayıp sonradan walet alan herkesin forumu ve burasıda bizim blockchainimizin formu ve burasıda dao olmak zorunda

• Magnificent Süleyman
        Editing a comment
        Ben de ilk duyduğumda şaşırdım.Wolleden özel mesajlaşmadan:Wolle:The Forum is no Dao. The Forum is for informations. We the moderators lead the Forum an save it. (Jeder der ein full node haben will, kann sich bei mir melden.

UND DAS FORUM IST KEINE DAO. DAS FORUM WIRD VON UNS GELEITET UND VON UNS ENTSCHIEDEN WAS GEMACHT WIRD. DAS FORUM IST ZUR INFORMATION BESTEHENDER UND NEUER LEUTE DIE SICH INFORMIEREN WOLLEN, SONST GARNICHTS)Bu da forumda yayımladığı yazı.

• dedan
        dedan commented
        Editing a comment
        her ülkenin neredeys bir moderatörü *var bunlar yazılımcı değil en basitiiden *update2go bir yazılımcı değil ama süper moderatör ve alman forumunda biz birtanede türk moderatör lazım gerekli çiğdem karacanın yanında duran cüneyt bey var o bize moderatörlük yapsın teknik bilgileri bizler çok iyi muhatabımız olsun ya da başka biri böyle devam etmez bu

Bakın arkadaşlar silinen haberin tartışıldığı haberi bile sildiler

Comment

Silinen haberin tartışıldığı forum bile silindi

Comment

Borsaya girceği filan yok. Bu da ponzi sistemlerden demekki kandırıldık. Yazık oldu yaptırdığımız paralara.

Comment

Everybody can sell the Accounts. I will help all members to sell. Nobody must be here in IE. We all are voluntary here. Nobody saying: you must be here. I

Comment

türklerin yöneticisi var aslında ama buralara pek girmiyor sanırım dersimli kodlu bir üye.Arkadaşim ponzi olsa bunca ay bizimle ugrasmaz kacar giderlerdi ve ponzi olmamasını gerektirecek biçok neden var github gibi bir sitede kodlarımız yayınlandı birazdaha sabredicez sanırım

Comment

Ponzi olmasi imkansiz github gibi sitede kodlarinin yayinlanmasi olmadiginin garantisi dir. Ponzi demekten vazgeçin artik su olumsuz yorumlar ponzi falan boyle seyler solemekden.kacinin.olumsuzluk karalama..var bizim forumda bilgi karsiliklik konusma veya.danisma yok.lutfen..

Comment

Merhaba arkadaşlar,gerçekten yazıları okuduğumda nasıl bir cevap vereceğimi bilemiyorum maalesef.

Dünyanın en tekneloje işin ortağı olmuşuz haberiniz yok.

Burada herkes bir Moderator dur amaç birbirimize destek olmak ve bilgi alışverişi yapmaktır.

Yaptığınız işe inanın ve hakkını verin Bu hangi iş olursa olsun.

Comment

• dedan
                  dedan commented
                  Editing a comment
                  evet %30 dan fazla bir topluluğuz ama bu topluluğun başında sabredin demekten başka bir açıklama yapan kimse yok ne forumu takip eden biri ne yol haritasını doğru okuyup bize lanse eden biri var ne de başka bişey diyorum ki varsa bir moderatörümüz adam gibi çıksın burda gelişmeleri doğru takip etsin mantıklı açıklamaları yapsın olayları iyi okusun ve biz aktarsın biz bekleriz sıkıntı değil elimizden gelenide yaparız ama biz bilgi sahibi olmadan sabretmek değil bilgili bir şekilde bu işin hakkını vermek istiyoruz ben yaptığımı bilmediğim bir şeyin hakkını nasıl vereyim

• men
                  men commented
                  Editing a comment
                  dedan seni çok iyi anlıyorum yaptığın yatırımda bir netlik ve sonuç bekliyorsun. ama insallah iyi şeyler olacak bu hafta BACKEND API de çevrim içi olur die umut ediyorum.lakin bundan sonra neyi bekleyecegiz merak içindeyim ben arstırma yaptım apı yazılımı yapmak çokta kolay iş değil dedikleri tarıhten en gec birkac gün geç veriyorlar.bu yazıların,yorumların silinmesine gelince biz suan borsa sürecindeyiz github gibi bir sitede teknolojimiz görücüye çıktı başkaları bizi izlerken olumsuz havayı dagıtmak en mantıklısı (bu sadece benim düsüncem) bize tam manasıyla bilgi verseler gecen hafta borsalara girilmiş gibi yayınalr yapıldı bizide costurdular.lakin iş o boyutta değilmis güzel bilgiler vererek sürecin takip içinde olunması en mantıklısı.insalh iyi şeyler olucak er yada geç...

• dedan
                  dedan commented
                  Editing a comment
                  anlıyorum dostum men söylediğin herşeyin farkındayım elbette zamanı geldiğinde giricez borsaya çok güzel şeyler yapıcaz lakin anlatmaya çalıştığım şey başka Dersimli şimdi lütfen bize katılırmısın artık bir moderatör olarak

dedan anılyorum seni Dersimli .... o coktan çıktı sanırım. hayırlı ramazanlar

Comment

• dedan
                  dedan commented
                  Editing a comment
                  sizlerede hayırlı ramazanlar saygılarımla görüşmek üzere

Bence bu iş bu yil yatar olmaz . Yani haziran ayida bitecek temmuz gelecek oda bitecek ve böyle böyle uzatacaklar ve borcu olanlar perişan olmaya devam edecek işte sikintisi olanlar devam edecek ... Ama şuan gerçekten çok itibar kaybetti herkesin yorumlari olumsuz ilerliyor ....triyonlarida vursak zevki çikmayacak !

Comment

• Magnificent Süleyman
                  Editing a comment
                  Elimizde olan gerçek bir belge de yol haritasıdır hiçbir şekilde uydurma yoktur.

• men
                  men commented
                  Editing a comment
                  birkac gündür diger forumdaki yöneticiler pek girmiyorlar forma acaba diyorum güzel bir bomba patlatmak için geriyemi çekildiler ne dersiniz. insalh iyi seyler olacak gibi

• dedan
                  dedan commented
                  Editing a comment
                  evet bir sessizlik hakim

sibel gencer die bir hanımefendi XINN nedir diyenlere cok yakında yazmıs bizim xınn iki nn ile olacak sanırım c-cek te de öleydi heyecanlansak mı acaba yoksa bikac hafta sabretsekmi ne dersin Magnificent Süleyman

Comment

• Magnificent Süleyman
                  Editing a comment
                  c-cex teki oylama yabancı forumlarda tartışıldı geçen haftalarda sonuç:Bizim forum adresini içeriyor orada olması bize bir şey kaybettirmez reklam gibi düşünebiliriz bir kaç hafta bekleyebiliriz.

• men
                  men commented
                  Editing a comment
                  neden ozaman ole bi paylasım yapıyorlar anlamıyorum. bekleriz sorun yok olsun da

• dedan
                  dedan commented
                  Editing a comment
                  mike diye yöneticede diyoki ismimizi borsa belirleyecek şuan dahili olarak xın ismini kullanıyoruz

şimdi organize olalım ve mantıklı bir şekilde ilerleyelim arkadaşlar yeni bir başlık açalım önce ve sonra oraya elimizdeki bilgileri koyalım ve devam edelim

Comment

• dedan
                  dedan commented
                  Editing a comment
                  evet kesinlikle moderatörlerin paylaşımlarını orda yorumlar şahsi kişisel mesajlarla elde ettiğimiz bilgileri orada paylaşır yorumlarız hadi bakalım Magnificent Süleyman aç bir başlık

• Magnificent Süleyman
                  Editing a comment
                  Tamamdır.Açıyorum yol haritası biraz sürer ama topic hemen açıyorum.

• men
                  men commented
                  Editing a comment
                  bizim paylasımıda silmişler

Evet neden acaba orda olan linklerden mi nişey geldi dicem ama imkansız

Comment

• men
                  men commented
                  Editing a comment
                  yani sen başla Magnificent Süleyman da bilgileri yeniden paylasır.

• Magnificent Süleyman
                  Editing a comment
                  Tamam başlarım ufak bir işim var halledeyim.

• dedan
                  dedan commented
                  Editing a comment
                  Ok bende gece devam ederim
              Working...
              X